Організатори EXTEMPORE Publishing
+380685281898
Способи оплати
  • Банківською картою.

Ми працюємо з надійними, захищеними системами обробки платежів. Приймаються картки, випущені будь-яким банком світу. Інформація обробляється з використанням SSL 256 кодування на сервері системи електронних платежів (кодується вся особиста інформація, в тому числі дані кредитних і дебетових пластикових карт, ПІБ і адреси). Це означає, що дані Вашої картки недоступні ні адміністраторам нашого сайту, ні команді EXTEMPORE Publishing, ні кому-небудь ще.


  • У платіжних терміналах.

Можете оформити замовлення на сайті або по телефону +380 68 528 18 98, а потім протягом 24 годин оплатити його готівкою через будь-який з тисяч терміналів iBox, ПриватБанк або в відділенні будь-якого банку. Також можна зробити безготівкову оплату через додаток Приват24 або на даному сайті в розділі «Реєстрація та оплата».

Повернення коштів

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ


Відповідно до законодавства України повернення коштів за запрошення (квиток) на захід проводиться організатором і тільки в разі:


  1. Скасування заходу.
  2. Значних змін умов заходу (час, дата або місце проведення заходу).
  3. Особиста причина Клієнта, за якою він не може відвідати захід, про яку необхідно повідомити за 7 робочих днів до заходу.

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ


У разі виникнення однієї із зазначених вище причин, Клієнт звертається до EXTEMPORE Publishing із запитом по телефону +380 68 528 18 98


Для повернення потрібно:


  • зателефонувати по вище вказаному телефону;
  • заповнити заяву на повернення грошових коштів і з необхідними документами передати в офіс EXTEMPORE Publishing

Засоби по запиту повертаються на картковий рахунок клієнта, зазначений у заяві або переносяться на «депозит» іншого заходу.


ПРАВИЛА ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ


  1. Повернення комісії банків за перерахування грошових коштів не проводиться.
  2. Повернення коштів проводиться виключно в безготівковій формі на картковий рахунок протягом 10 банківських днів з моменту отримання повного пакету документів на повернення.
  3. За поверненням коштів може звернутися тільки покупець, дані якого вказані в замовленні.

ГАРАНТУЄМО


Ми продаємо на 100% офіційні і справжні запрошення (квитки), тому що є ОРГАНІЗАТОРАМИ заходів і працюємо тільки з надійними партнерами, в яких впевнені.


МИ ГАРАНТУЄМО МАКСИМАЛЬНУ БЕЗПЕКУ КУПІВЛІ ТА ЗАВЖДИ РАДІ ДОПОМОГТИ


Якщо з якоїсь причини ви не задоволені покупкою або хотіли б повернути запрошення (квитки), поставити запитання або залишити відгук, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Made on
Tilda